fbpx

Polynove Pole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polynove Pole

Метал-гурт “Полинове Поле” в оновленому складі після  7 років паузи записав новий альбом “On The Edge Of The Abyss”. Сам альбом було опубліковано 23 листопада 2017 року, і відразу за тиждень по тому презентовано наживо на концерті у їх рідному Львові.

Гурт поповнили нові учасники – клавішник Андрій Дивозор і барабанщик Сергій Владарський. За словами самих музикантів, це початок нової ери у творчості гурту і їх музичній кар’єрі, а також значна зміна звучання у важчу і мелодійнішу сторону. Восени 2017 року також було презентовано новий офіційний веб-сайт.

Як і раніше, жіночий вокал “Полинового Поля” – солістка Львівської філармонії Маріанна Лаба, котра поєднує роботу в класичній музиці і на рок-сцені.

“Полинове Поле” було створено восени 2004 року, і за свою історію вони взяли участь у багатьох фестивалях і локальних концертах Західної України і Києва. Музика і слова пісень присвячені темній філософії, внутрішньому пошуку, мудрості і почуттям, вони несуть в собі лірику і силу духу.

На 2018 рік гурт планує нові виступи на концертних майданчиках України, роботу над новими піснями і записами, а також підготовку до випуску наступного альбому.

Members: Andriy John, Marianna Laba, Yuri Krupyak, Dyvozor BackRaven, Serhii Vladarskyi

Contact:

Call +380 95 360 9864

www.facebook.com/polynove.pole

polynove.pole.band@gmail.com

http://polynovepole.com